Contactați-ne
Scrie-ne
Configurare hala
Alegeți limba
MENU

Contact

Departamentul de vânzări la export

România + Central Europe

 

Klaudia Rozmiarek
flaga gb chorwacja czechy flaga sk  polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 503 978 948
mail 2883236 640 klaudia.rozmiarek@protan-elmark.pl

Natalia Skupniewicz
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 451 060 396
mail 2883236 640 natalia.skupniewicz@protan-elmark.pl

 

Magdalena Walczak
flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 507 309 829
mail 2883236 640 magdalena.walczak@protan-elmark.pl

 

North & East Europe

 

Natalia Tiutiunnyk
flaga gb Flaga Ukrainy polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 517 391 171
mail 2883236 640 natalia.tiutiunnyk@protan-elmark.pl

Julia Wieczorek
norway 28453 640 flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 235
mail 2883236 640 julia.wieczorek@protan-elmark.pl

 

Vladyslava Stadnichenko
Flaga Ukrainy flaga gb polska v2
Export Department Assistant
icon 157358 640  +48 571 209 722
mail 2883236 640 vladyslava.stadnichenko@protan-elmark.pl

 

Great Britain + South & West Europe + Worldwide

 

Elżbieta Dunowska
flaga gb flaga fr polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 504 472 019
mail 2883236 640 ela.dunowska@protan-elmark.pl

Patrycja Smorawińska 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 261
mail 2883236 640 patrycja.smorawinska@protan-elmark.pl

 

Lita Naukhatska 
Flaga Ukrainy flaga gb polska v2

Export Department Assistant
icon 157358 640  +48 511 626 245
mail 2883236 640 lita.naukhatska@protan-elmark.pl

 

DACH + Benelux

 

Beata Gajewska
flaga de flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 512 445 642 / +49 (151) 64029999
mail 2883236 640 beata.gajewska@protan-elmark.pl

Iga Stradomska
flaga de flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 451 060 398
mail 2883236 640 iga.stradomska@protan-elmark.pl

 

Head of Export Department

 

Marcin Janowski
flaga gb flaga de  polska v2
Export Sales Director
icon 157358 640  +48 660 457 637
mail 2883236 640 marcin.janowski@protan-elmark.pl

Partenerul nostru din România

ROCAVERA S.R.L.



ROCAVERA S.R.L.
Infratirii Street, no. 111,
105200 Baicoi, Prahova

office@rocavera.ro
+40 758 111 800

Date de contact

Protan Elmark Sp. z o.o.

T.
+48 61 81 34 523, +48 61 81 35 348
NIP
777-305-57-80
KRS
0000307900

Kapital: 6 670 000zł 
Înscris în registrul Companiilor din Registrul Național de pe lângă Curtea Juridică din Poznan

Nr. de cont mBank.:
PLN
66 1140 1124 0000 3495 3700 1001
EUR
PL12 1140 1124 0000 3495 3700 1003
GBP
PL55 1140 1124 0000 3495 3700 1005
NOK
PL28 1140 1124 0000 3495 3700 1006
SWIFT
BREXPLPWXXX

Contactați-ne prin formular

Administratorul datelor dvs. este PROTAN ELMARK
apăsați CLICK și aflați mai multe despre protecția datelor dvs.

Sună-ne

+40 758 111 800

Datele de contact

Partenerul nostru din România

ROCAVERA S.R.L.



ROCAVERA S.R.L.
Infratirii Street, no. 111,
105200 Baicoi, Prahova

office@rocavera.ro
+40 758 111 800

Sau direct cu departamentul de vanzari

Marcin Janowski
Director Vânzări Export
Klaudia Rozmiarek
Manager vanzari export
Natalia Tiutiunnyk
Manager vanzari export
Magdalena Walczak
Specialist Vânzări Export
Beata Gajewska
Specialist Vânzări Export
Elżbieta Dunowska
Specialist Vânzări Export
Patrycja Smorawińska
Specialist Vânzări Export
Natalia Skupniewicz
Specialist Vânzări Export
Julia Wieczorek
Specialist Vânzări Export
Iga Stradomska
Specialist Vânzări Export
Lita Naukhatska
Export Department Assistant
Vladyslava Stadnichenko
Export Department Assistant
Site-ul utilizează cookie-uri în scopuri statistice, analitice și de marketing, inclusiv cercetarea preferințelor dvs.
Puteți specifica în browser condițiile de stocare și de acces la cookie-uri. Więcej